Gabinet Stomatologiczny Dentalium Wrocław

Gabinet stomatologiczny „Dentalium” powstał w 2011 roku. Jest on wynikiem wielu lat pracy i przemyśleń nad tym , jak sami chcielibyśmy być leczeni - nie jako lekarze stomatolodzy ,lecz jako pacjenci .
Aby spełnić Państwa oczekiwania stworzyliśmy miejsce, w którym dzięki naszym umiejętnościom i wiedzy, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów,możemy zaoferować najwyższej jakości kompleksowe usługi stomatologiczne – od pojedynczych wypełnień zębów ,aż po zaawansowane odbudowy protetyczne na implantach.
Staramy się ,by atmosfera panująca w gabinecie była komfortowa i bezstresowa, aby dentysta nie kojarzył się już z bólem i cierpieniem.
Ważne jest ciągłe doskonalenie własnych umiejętności i stosowanie nowoczesnych metod leczenia, ponieważ czasy w jakich żyjemy wymagają od nas nie tylko „poprawnego” lecz także estetycznego leczenia.
Stajemy w opozycji do wielkich centrów medycznych, gdyż naszym zdaniem tylko w małym gabinecie , nastawionym na pojedynczego pacjenta będziemy w stanie poświęcić każdemu tyle czasu i uwagi ile jest wymagane do prawidłowego procesu leczniczego.

Serdecznie zapraszamy każdego ,komu nie jest obojętny własny wygląd i pragnie zachować uśmiech przez długie lata.

Olśnij białym uśmiechem na zimę

Promocyjna oferta profesjonalnego wybielania . 7 promocyjnych pakietów - tak aby każdy znalazł cos dla siebie

Więcej...

Galeria Zdjęć

Gdzie Jesteśmy


"Dentalium" Gabinet Stomatologiczny na większej mapie

Kontakt z Nami

Zapraszamy do rejestrowania się telefonicznie lub mailowo

Adres: ul. Grabiszyńska 241
(budynek NZOZ Medycyna Pracy za Lidlem)
Miasto: 53- 234 Wrocław
TELEFON: 783-387-237
E-mail: mb@dentalium.wroclaw.pl
. mo@dentalium.wroclaw.pl