Historia gabinetu Dentalium


Gabinet stomatologiczny „Dentalium” powstał w 2011 roku. Jest on wynikiem wielu lat pracy i przemyśleń nad tym , jak sami chcielibyśmy być leczeni – nie jako lekarze stomatolodzy ,lecz jako pacjenci .

Aby spełnić Państwa oczekiwania stworzyliśmy miejsce, w którym dzięki naszym umiejętnościom i wiedzy, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów, możemy zaoferować najwyższej jakości kompleksowe usługi stomatologiczne – od pojedynczych wypełnień zębów ,aż po zaawansowane odbudowy protetyczne na implantach.

Staramy się ,by atmosfera panująca w gabinecie była komfortowa i bezstresowa, aby dentysta nie kojarzył się już z bólem i cierpieniem. Ważne jest ciągłe doskonalenie własnych umiejętności i stosowanie nowoczesnych metod leczenia, ponieważ czasy w jakich żyjemy wymagają od nas nie tylko „poprawnego” lecz także estetycznego leczenia.

Stajemy w opozycji do wielkich centrów medycznych, gdyż naszym zdaniem tylko w małym gabinecie , nastawionym na pojedynczego pacjenta będziemy w stanie poświęcić każdemu tyle czasu i uwagi ile jest wymagane do prawidłowego procesu leczniczego.

Serdecznie zapraszamy każdego ,komu nie jest obojętny własny wygląd i pragnie zachować uśmiech przez długie lata.